Hungarian Medal of Honor Community MOHAA.HU TS3 mohaa.hu:9987
1939-09-02 Olaszország nem hadviselőnek nyilvánítja magát.
1940-09-02 Brit-amerikai szerződés: 50 régi típusú rombolóért cserébe az amerikaiak nyugat-indiai támaszpontokat kapnak.
1944-09-02 Finnország elfogadja a szovjetek fegyverszüneti feltételeit, és megszakítja a diplomáciai kapcsolatokat Németországgal.
1945-09-02 Az amerikai Missouri csatahajón aláírják a japán fegyverletételről szóló okmányt. Véget ér a második világháború.
Címlap Szabályzat Impresszum Letöltések Statisztika Naptár
Kávézó
Üzenetek írásához regisztrált tagnak kell lenned - jelentkezz be, vagy regisztrálj

wod. dagi
Kik nem vonnak le téves következtetést?
Axis Hosok Zoli Kamerad
pff azert mert ide csak ketten vagyunk beregisztrálva (2-en) ,nem vonnak le teves kovetkeztettest.
wod. dagi
Bocsáss meg Zoltán...nem tudtam, hogy az egy emberből álló "csapat" is klannak számít.
Dunna
*Kár hogy nincs fennt a MOHAA warchest steamen,csak originen :/.
Dunna
Kár hogy nincs fennt a MOHAA
Axis Hosok Zoli Kamerad
Emlekszem rad Fater , de tudod "nem zorog a haraszt , ha nem fujjak" . Alles Gute zum Geburtstag AXIS HOSOK:
#Cyber^FS Clan FaterTheBoss
Már hiányoztál.. Kamerááád! ..és a bili amibe belelóógott a kiskacsód mikor felébredtél... egy régi tag! engem is levadásztál dmw-vel.. bár árnyékra vetődtél erősen Szép Napot!:)
Axis Hosok Zoli Kamerad
Az uj tagoknak : Az AXIS HOSOK merlege : 56x Magyar bajnok , 45x europa bajnok ,
65x europa kupa gyoztes , ugy hogy tudjatok ova tegyetek magatokat ha egy AXIS HOSSEL talakoztok a palyan .De a legbuszkebb arra vagyok mikor a DMW 4x egymas utan nekem adta a Év csitervadasza cimet .
Axis Hosok Zoli Kamerad
Holnap után 9 éves az AXIS HOSOK clan , ugyhogy tudjadmár kivel beszelsz ocsike.
Axis Hosok Zoli Kamerad
Jaj haggyad mar magad , mar megint be vagy baszva ?Kocsamában jobb volt mi ?
wod. dagi
:D:D Mindenképpen beszartam Tőled Zoli...van jobb dolgom is, mint veled szórakozni.
Axis Hosok Zoli Kamerad
na mivan ? mar egy orat vartam ? holvagy ?beparaltal ?
Axis Hosok Zoli Kamerad
persze persze , gyere jatszuk le 1 vs 1 Stalingrad 9 orakkor én fenn leszek a palyan
wod. dagi

A sor...tudom, hogy mi az a sor...sorban szoktunk például állni, sorba rendezhetem a dolgaimat...etc. A bitcoin nem tudom, hogy micsoda.
Axis Hosok Zoli Kamerad
Persze , nem tudod miaz a sor , meg bitcoin pfff .Ott orditoztal , hogy agya elo mindenki a sivolt bitcoinjait.
wod. dagi
Egyrészt nem tudom, hogy mi az a soerer...másrészt azt sem tudom, hogy mi az a bitcoin. Mielőtt megpróbálsz beoltani...mérd fel a dolgokat...
Axis Hosok Zoli Kamerad
Dakikám tavalyelott ki is akart a soerert bitcoinnal fizetni ? TE ezekutan mit vársz?
wod. dagi
Kedves Zoli... Nem kívánok vitába bocsátkozni veled, mert félő, hogy a végén a felmenőimet szidnád...
Axis Hosok Zoli Kamerad
Hogy a fenébe ne lett volna Zedi .Ugy volt , hogy en szolok neked ,csak .....Idén Gandalf leszek , mar novesztem a szakalam .Dagi neked meg ezert nem szoltunk , mert tudtuk ,hogy nekd csak a sims a sims a sims tul kocka letté vona.
wod. dagi
Zoli...ezt melyik SIMS szimulációban produkáltad?
[SAS] Zedi
Tavaly volt tali?
Annyira nem szeretnek, hogy fizessék a sört
Axis Hosok Zoli Kamerad
Mondjuk az kicsit fura volt , mikor Bulldozer bejott naci ss egyenruhaba az bedobottaz asztalra egy kezigranatot na akkor volt granate tekung .
Axis Hosok Zoli Kamerad
Tavaly nagyon jo volt ,azt mondtam magamrol , hogy Zedi vagyok . mindenki nagyon kedves volt sot mindenki fizette a sorom
Dunna
Szevasztok. Lesz majd MOHAA-s találkozó ha van igény rá? Mert semelyik játékban nem találok olyan hangulatot mint a MOHAA-ban,és egy találkozó fasza lenne.
#rE ^Tamás [HUN]
Üdv újra itt!
Köszi a választ!
Ízelítő a képgalériából

Pv Mohaa Foci 2007 12 30 003
[2007]
Számláló
Ma
Összesen: 0
Egyedi: 0

Legtöbb
Összesen: 5579
Egyedi: 2802

Oldal ...
Összesen: 5475050
Egyedi: 128251
Kedves Látogató!

Üdvözlünk a magyar Medal of Honor közösség hivatalos oldalán!

Az alábbi funkciók használatához regisztráció szükséges:
üzenőfal, képgaléria, szavazás, fórum, hozzászólás beküldés, moh:aa ladder

A regisztráció ingyenes és az adminisztrátorok jóváhagyásával történik.

#mohaa.hu team

Fórumok
Hungarian Medal of Honor Community :: Fórumok :: Medal of Honor: Allied Assault
<< Előző téma | Következő téma >>   

segítség

Oldal:   <<      
Szerző Üzenet
Sittes_bacsi
2009. január 13., kedd - 04:55
Regisztrált tag #6891
Regisztrált: 2007. december 07., péntek - 07:14
Üzenetek: 5
Sziasztok valaki tudna nekem segiteni... az érdekelne, hogy lehet  távcsõvet készitenni?! én az eredeti axis távcsõvet akkarom , hogy legyen az allies felibe is .... plz help!

[ Módosítva 2009. január 13., kedd - 04:56 ]
Vissza az elejére
Bulldozer
2009. január 11., vasárnap - 05:22

Regisztrált: 2007. november 09., péntek - 06:38
Üzenetek: 257
ha a MOHAA-t egyedül árulnák, akkor nagyon olcsó lenne, de így is jelentéktelen 3-4 ezerért meg lehet venni a Warchest-et. Bár akkor már mindegy, ha az összes részt veszed meg egybekötve asszem 5 ezerért.
Vissza az elejére
Nyekhere
2009. január 11., vasárnap - 04:16

Regisztrált: 2003. január 12., vasárnap - 04:31
Üzenetek: 846
FatalKing írta ...
sziasztok! segítsetek lécci! kaptam egy másolt MOHAA-t, feltelepítettem, de induláskor azt írja, hogy neki a korrekt CD-ROM kell és nem indul el sem a CD1-el, sem a CD2-vel. mit lehet csinálni? előre is köszi.

Irány a bolt, és megvenni az eredetit! Azzal nem lesz gond (sőt ezzel még lehet, hogy az újratelepítést is megoldod, mert csak a cd-t kell neki berakni.)

Az ettől eltérő megoldásokat pedig nagyon nem nézzük jó szemmel itt ezen az oldalon!!
Vissza az elejére
FatalKing
2009. január 11., vasárnap - 02:40
Regisztrált tag #7886
Regisztrált: 2009. január 10., szombat - 02:42
Üzenetek: 6
sziasztok! segítsetek lécci! kaptam egy másolt MOHAA-t, feltelepítettem, de induláskor azt írja, hogy neki a korrekt CD-ROM kell és nem indul el sem a CD1-el, sem a CD2-vel. mit lehet csinálni? előre is köszi.
Vissza az elejére
szuperferko
2009. január 09., péntek - 16:24
szuperferko

Regisztrált: 2004. július 28., szerda - 17:04
Üzenetek: 428
mgyuszii írta ...
hello. ujra elkezdtem jatszani, felraktam a mohaat. nem is volt semmi gond, mindaddig, mig nem 900 feletti pingem van. mindig, es igy ugye nem lehet jatszani. mit lehet tenni ezellen?

Multiplayer reszben allitsd be a neked megfelelo internet kapcsolatot. (modem, isdn, xdsl, cable, lan)
Allitsd le a hatterben futo alkalmazasokat (letoltesek), ha router mogott vagy es masok is hasznaljak a netet azokat rugd farba.
Most reszemrol ennyi, a tobbiek meg ugyis mondjak majd az okosat.
Vissza az elejére
mgyuszii
2009. január 09., péntek - 16:07
Regisztrált tag #7885
Regisztrált: 2009. január 09., péntek - 16:01
Üzenetek: 1
hello. ujra elkezdtem jatszani, felraktam a mohaat. nem is volt semmi gond, mindaddig, mig nem 900 feletti pingem van. mindig, es igy ugye nem lehet jatszani. mit lehet tenni ezellen?
Vissza az elejére
raideR
2008. december 26., péntek - 05:28
Regisztrált tag #7386
Regisztrált: 2008. június 03., kedd - 11:12
Üzenetek: 43
timek írta ...
Sziasztok!

Nagyon régen mohaaztam már és amikor még játszottam még all-seeing eyeval kerestünk servert!
Most újra játszanék de a program nem keres meg a servereket!
Már új programmal kell keresni a servert vagy mi?

Boldog karácsonyt  mindenkinek!
És elre is köszi!

Üdv.:timek

Próbáld meg Xfire használatával, mostanában úgyis az a divat... Felmész az xfire oldalára, letöltöd a progit, beregisztrálsz, és kereshetsz szervereket kedved szerint.
Vissza az elejére
Weboldal
timek
2008. december 26., péntek - 04:26
Regisztrált tag #4850
Regisztrált: 2005. december 22., csütörtök - 13:25
Üzenetek: 2
Sziasztok!

Nagyon régen mohaaztam már és amikor még játszottam még all-seeing eyeval kerestünk servert!
Most újra játszanék de a program nem keres meg a servereket!
Már új programmal kell keresni a servert vagy mi?

Boldog karácsonyt  mindenkinek!
És elre is köszi!

Üdv.:timek
Vissza az elejére
Pári
2008. szeptember 21., vasárnap - 13:40
Regisztrált tag #7561
Regisztrált: 2008. augusztus 23., szombat - 09:49
Üzenetek: 17
Hát sztem először is kezd újra és vigyázz az életedre
Am amikor kifut a 2 csávó és emghal azt figyeld meg!!! Maj menj a csipájért és lőbb kia géppuskásokat! Majd fuss ott ahol a másik 2ő meghalt nekem kb 3adjára sikerült nem aknára lépni :S de sztem a jobbtorony faltövéhez fuss és onnan be az árokba! Üdv:Pári
Vissza az elejére
G$3 sounman G$3
2008. március 17., hétfő - 11:51
Regisztrált tag #7017
Regisztrált: 2008. január 02., szerda - 06:37
Üzenetek: 88
1. mijen nehézségi szinten nyomod?
nekem mikor először kerültem szembe életemben ezzell apájával akkor sokszor kellett újrakezdenem mert nem ment. de nekem is mindíg a faltól jöttek a gondok. na: amit még nyekhere után el  lehet mondani hogy anekem elég volt egy géppuskást leszedni sőt tanácsos csak egyet ( bocsi nyekhere h ellened szólok ne haragudj) mert egy snipa felhúzás és  amíg átfordulsz a másik gépfegycereshez addig jön egy harmadik az első gépstukához szal elég az egyiket lekapni. (nem úgy lekapni tongue.png)
aztán ha elértél a drótkerítéshezmert lesz egy a betonároknál is csak 90fokkal elfordítva remélem érted, ott balra menny mert akna jobb felé.
asszem ez minden. hajrá
Vissza az elejére
Nyekhere
2008. március 14., péntek - 16:47

Regisztrált: 2003. január 12., vasárnap - 04:31
Üzenetek: 846
oszomke írta ...
Segítség!Nem tudok továbbmenni az omahai pályán!A fal alatt vagyok elvileg sniperrel kellene kilőnöm a két géppuskát de nem tudom mit kell tennem utána.Ha elindulok lelőnek vagy aknára lépek amúgy is alig van életem a kezdet óta.Mi lenne a megoldás?Köszi előre is.
.

Hmm, ha kevés az életed, és nem tudsz átjutni, akkor lehet, hogy célszerű lenne újrakezdeni a pályát. Induláskor ügyelni arra, hogy mikor futsz. A géppuskások legyezőszerűen pásztázzák a terepet, akkor kell mozogni a legközelebbi fedezékig, amikor másfelé lőnek, majd a fedezék mögött addig várni, amíg megint másfelé kezdenek lőni - persze gugolva! A bombatölcséreket célszerű elkerülni, mert jöhet újabb bomba. Két helyen is van felcser, akitől lehet medpackot kapni. Ha nagyon nem megy a dolog, a sűrű mentés segíthet, akár fedezékenként is. Aztán ha menet közben valamit elrontasz, akkor visszatöltöd, és megpróbálod az adott szakaszt újra, és ha sikerült, akkor save és tovább ugyanígy. Így könnyedén lehet max health a szögesdrót alatt. (Persze, mikor vissza kell menni a csőbombákért, akkor nagy eséllyel kapunk pár áldást a géppuskáktól)

Ha nincs kedved újrakezdeni, akkor sem lehetelen a dolog. Jobb felé kell eljutni. Ha begugolsz a bombatölcsérekbe, akkor fentről a géppuskások nem tudnak rád lőni, de te le tudod őket szedni, persze óvatosan a kikukucskálással. Mindig jön újabb géppuskás, tehát gyorsan leszedni mind a kettőt, majd irány a következő árok futva. Az aknákat meg ki kell kerülni, azért vannak ott a figyelmeztető táblák . Ha eléred a betonfalas lövészárkot, ott gugolj le, mert ha állsz, fentről eltalálhatnak, húzodj a balfalhoz. A kanyarban meg óvatosan, mert egy géppuskás vár a folyósó végén. Ha gyors vagy, akkor leszedhető könnyen. A bunker belseje már "gyerekjáték".

Folytatást valamelyik segélykérő topikba légyszi! Ez most bezár.
----
Ui: meggondoltam magam - marad, hogy legyen magyar nyelvű segélykérő topik is

[ Módosítva 2008. március 15., szombat - 05:45 ]
Vissza az elejére
oszomke
2008. március 14., péntek - 13:48
Regisztrált tag #7241
Regisztrált: 2008. március 14., péntek - 13:34
Üzenetek: 2
Segítség!Nem tudok továbbmenni az omahai pályán!A fal alatt vagyok elvileg sniperrel kellene kilőnöm a két géppuskát de nem tudom mit kell tennem utána.Ha elindulok lelőnek vagy aknára lépek amúgy is alig van életem a kezdet óta.Mi lenne a megoldás?Köszi előre is.
.
Vissza az elejére
Oldal:   <<      

Moderátorok: Tommaso, Nyekhere, kaloz, Dompi, szuperferko, e.| Taiko, Alvin C. YorK, Szemi^, Zedi, Splitter, baker, Dolph!n, Bulldozer, Charl!e F!rpo^, Sm@fu®, Teszt Elek, dagi, Scolo, Veers

Ugrás:     Vissza az elejére